Co se povedlo

Co se povedlo

Již přes 6 let, sedm pravidelných kurzů, sedm úrovní a spousta spokojených seniorů.-)
Dvakrát ročně výjezdový víkend s rodilými mluvčími "S angličtinou do hor":-)
A v době kovidové, úspěšné online víkendy s rodilými mluvčími!.-)
Jarní online víkend 6.,7.3.21

 

Další skvělý víkend se skvělými lidmi.

 

 

Na 30 studentů z celé republiky spolu s 6 učiteli z celého světa. 

Ramzová - anglický víkend s rodilými mluvčími 17.-19.6.21

Další skvělý víkend se skupinou fantastických lidí. První osobní setkání po covidové-online době!!! Sešli jsme se v hojném počtu a nadšeně si užívali dobré společnosti, učení, přírody, slunce. Zdolali jsme místní vrcholy – s pomocí lanovky:-) a vychutnali si tvoření ve výtvarné dílničce, kterou pro nás přichystala profesionální perníkářka. Zábavy bylo spousty, posun v osvojování si jazyka byl velký a atmosféra byla úžasná.

Zde pár reakcí od studentů:

Bylo to úžasné, moc děkuji za pozvání na takový zážitek. Hodně to samozřejmě udělají lidi a to ti, co jsem měla vedle sebe byly skvělé ženy. Lektoři jsou prostě krásní, přátelští lidé, kteří to fakt umí. A tak mám ze všeho radost ještě teď.

..Děkuji za krásný víkend. Potkala jsem zde spoustu skvělých lidí, zjistila, že jsem schopna se anglicky domluvit a užila si to. Děkuji všem učitelům za jejich nekomplikovaný a trpělivý přístup k nám, již starším studentům. Jejich hodiny byly nejen přínosné, ale i zábavné a , hlavně, zcela bez stresu pro studenty. Doufám, že se budu moci zúčastnit podzimního běhu.

7 fantastických učitelů angličtiny/rodilých mluvčích, kteří znovu přišli věnovat svůj víkend seniorům a dát jim pocíti, jak skvělí jsou, jak úžasné je, že se ve svém věku učí jazyk a jak se v něm zlepšují….a 30 úžasných zralých studentů, kteří se vytrvale učí i přes všechna protivenství věku a rozdávají radost ze svých úspěchů každému, kdo je učí.
Tyhle víkendy jsou naprosto jedinečné.😍
Možnost být při tom vnímám jako obrovský dar. 🥰
Děkuji všem zúčastněným.

Ohlasy studentů

Chci moc poděkovat za tento angličtinový online víkend. Vím, že to stálo hodně času. Všechno domluvit, zharmonizovat a zrealizovat. Vždy je to velké obohacení, protože každý učitel má trochu jiný přístup i nápady k probírání nebo opakování učiva. Online setkání je sice náročnější v odposlouchávání správné výslovnosti, ale zase je úžasné, že se díky tomu mohou připojit k vyučování učitelé i z různých zemí světa bez nebezpečí nákazy a že v tomto prostoru neexistují hranice. Ještě jednou díky!
Soňa
Rádi bychom poděkovali za skvělý online víkend. Je úžasné ověřit si, že  jsme schopni domluvit se s rodilými mluvčími. Víkend nás posunul zase dál v našich znalostech a dovednostech. Ač je kontakt s rodilými mluvčími náročný, s profesionálním, trpělivým a vstřícným přístupem lektorů to bylo nejen zvládnutelné, ale i zábavné. Děkujeme všem za jejich čas i energii a těšíme se na další, červnový víkend - snad už osobně, na horách.
Studijní skupina Brno - Líšeň

Bylo to (víkend na Ramzové, 17.6.2021) úžasné, moc děkuji za pozvání na takový zážitek. Hodně to samozřejmě udělají lidi a to ti, co jsem měla vedle sebe byly skvělé ženy. Lektoři jsou prostě krásní, přátelští lidé, kteří to fakt umí. A tak mám ze všeho radost ještě teď.

O víkendu 6. a 7. března 21 proběhlo studijní setkání OLD studentů z Líšeňských a Vinohradských kurzů angličtiny pro seniory s rodilými anglicky mluvícími kantory. V této neveselé coronové době jsme se bohužel nemohli setkat osobně a tak jsme vzali za vděk aspoň kontaktu on-line přes PC. Avšak i přes to, že jsme byli vzájemně fyzicky od sebe daleko, měli jsme díky dokonalé organizaci zabezpečenou příjemnou atmosféru pocit naprosté blízkosti.
Tuto logisticky náročnou akci už podruhé v tomto školním roce naplánovala, připravila a perfektně zorganizovala naše paní Učitelka JÁJA – Jaroslava Sobotková.
Díky ní jsme měli možnost prožít krásný víkend a mohli se dál, byť i z domova, zdokonalovat s anglicky mluvícími „teachery“, kteří nejednou projevili obrovskou radost z naší píle a snahy učit se jejich řeč.
Těmto všem patří naše veliké poděkování a obdiv za to, že s námi „ stálými začátečníky“ mají trpělivost a věnovali nám svůj jistě drahocenný čas.
Děkujeme všem, bylo nám fajn a těšíme se na další podobný mítink, příště snad už bez kamer, společně „v lavicích“ třeba někde v přírodě.

Laďa

..Děkuji za krásný víkend (Ramzová, 17.6.2021). Potkala jsem zde spoustu skvělých lidí, zjistila, že jsem schopna se anglicky domluvit a užila si to. Děkuji všem učitelům za jejich nekomplikovaný a trpělivý přístup k nám, již starším studentům. Jejich hodiny byly nejen přínosné, ale i zábavné a , hlavně, zcela bez stresu pro studenty. Doufám, že se budu moci zúčastnit podzimního běhu.