Objednávka videa FRÁZE NA LETIŠTI 1

Na této stránce si objednáváte výukové video k procvičování FRÁZÍ a slovní zásoby důležité na LETIŠTI

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Recenze
John Doe
Designer

Bylo to skvele, mam dobre zaklady, takze prijemne osvezeni, par slovicek jsem se doucila, ackoliv zadnou cestu neplanuji.   

Hana

Za mě vynikající, i když jsem teprve u trojky. Moc se mi líbí dril slovíček, již mám své tři favority, co mě neustále brzdí. THIS se zvednutým ukazováčkem je nepřekonatelné.

Dávám nejvyšší možný počet bodů. Hezký den Marcela

Dobrý den,váš kurz se mi líbil.Vyhovovalo mi,že jsem měla čas na odpovědi.    Eva

Děkuji za videa, myslím, že právě opakování úplně jednoduchých frází tak, aby se člověku dostaly do podvědomí, je moc dobré i když se to zdá zdánlivě velice jednoduché-mozek se cvičí :), je důležité právě jednoduché fráze tam nějak zafixovat,protože, když je pak člověk někde v časové tísni spěchá atd. je fajn, když vyskočí právě jednoduchá věta – odkud kam se dostat, kde je náměstí, nějaká ulice, odkud jede ten bus, vlak nebo odkud letí letadlo- z které“brány“ 🙂 atd. Často je třeba člověk unavený a tohle mu vše usnadní ….a nepřemýšlí,jestli použít Do… Are…atd. prostě to vylítne „samo“  🙂 A tím, že „mluvíme nahlas“ přestáváme mít takové ty vnitřní zábrany, které člověk má, že to řekne zase blbě, častým mentorováním se zlepšuje i výslovnost…víc se daří a pak přichází radost… atd…Aspoň já to tak mám ..   Eva

Potřebujete pomoci s objednávkou?

Obraťte se na mne (viz kontakt níže), 

ráda Vám pomohu.