Naše první video

Pro ty, kdo s námi prošli naši výzvu je toto video již známé. Vrhněte se do učení a nezapomeňte si video zastavovat a dát si prostor  a klid na vytvoření své odpovědi:-).

Druhé video

Pokračujte dále. Komu se nedařilo s prvním videem,  nevěšte hlavu. Během dalších videí si vše znovu a znovu zopakujete. Buďte k sobě hodní a dejte si čas:-)

Třetí video

Zde si zopakujeme již známá slovíčka a přiučíme něco nového. Zkuste si projít video před spaním – mozek si slova lépe zapamatuje.-)

Čtvrté video

A jsme v polovině kurzu. Teď je na řadě hodně opakování. Pro lepší zapamatování si zkuste vymýšlet skutečné situace – Zvrtla jsem si kotník, jsem sama, ale mám telefon. Jak se cítím? Co mne bolí? Co musím udělat? Jak popíši svůj stav někomu do telefonu?

Páté video

Přidáme něco nového a procvičíme naučené. Učte se s vnoučaty, zažijete spoustu legrace a vnoučata vás budou obdivovat:-). Jste výborní, že jste se dostali až sem. Vytrvejte! :-))

Šesté video

A blížíme se do finiše. Vkládejte anglické výrazy do českých vět – tak si je snadněji zapamatujete. Nezapomeňte se odměnit za těžkou práci:-)

Sedmé video

A jsme na konci kurzu. Jste úžasní! Vše si dnes zopakujeme a pokud vám ještě něco nejde, opakujte si videa znovu a znovu. Dril je výborná technika k fixování si znalostí. 

Bonusové video

A poslední video zcela navíc, za odměnu pro vás:-)

15 slovíček navíc k naučení pro zvídavé a vytrvalé:-) 

Blahopřeji k vašemu výkonu!
Doufám, že se můj cíl podařil a že jste teď lépe vybaveni k cestování. Věřím, že si teď více užijete všechna svá další dobrodružství.
Dejte mi vědět, jak se vám daří a podělte se o své zkušenosti a zážitky, jak v učení tak v cestování :-).

Je radost vytvářet pomůcky pro studenty, jako jste vy - vytrvalé, dobrodružné a optimistické.
Děkuji.
Jarka Sobotková


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/267332/virtual/www/domains/jaroslavasobotkova.cz/wp-content/themes/astra/header.php:17) in /data/web/virtuals/267332/virtual/www/domains/jaroslavasobotkova.cz/wp-content/plugins/pixelyoursite/includes/class-events-manager.php on line 574